INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Ylli BOTËROR bën tatuazhin më domethënës në nder të Kobe Bryant! [FOTO]

Wow! Ylli BOTËROR bën tatuazhin më domethënës në nder të Kobe Bryant! [FOTO]

Publikuar më: 18:34 13-02-2020

Aksidenti i tmerrshëm i 26 janarit që i mori jetën legjendës së basketbollit Kobe Bryant, vajzës së tij dhe 7 personave të tjerë do mbetet mend gjatë në memorien e të gjithëve. Mirëpo ata që po e vuajnë më shumë janë familjarët dhe miqtë.

Së fundmi reperi The Game ka vendosur të kujtojë përgjithmonë Kobe, duke bërë një tatuazh domethënës në fytyrën e tij. Ai ka gdhendur numrin 8 të bluzës së Kobe Bryant, të cilin ai e ka mbajtur në fillimet e karrierës.

Padyshim që ky gjest mbetet për t’u vlerësuar.

8BA727A5-871E-4975-843E-9E305F38D347-300x225.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0073399543762207
array(1) { ["section"]=> string(74) "wow-ylli-boteror-ben-tatuazhin-me-domethenes-ne-nder-te-kobe-bryant-104176" }