INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhensila Pere e quajti moderatore koti dhe të paaftë, Alesia Bami reagon me lezet: Kush je ti…[FOTO]

Xhensila Pere e quajti moderatore koti dhe të paaftë, Alesia Bami reagon me lezet: Kush je ti…[FOTO]

Publikuar më: 13:32 22-05-2020

Gjatë intervistës për emisionin ‘Mes Yjesh’ ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere u shpreh se moderatorja Alesia Bami është moderatore koti, e bukur, mirëpo nuk është e denjë për të qënë aty ku është, ndërsa shtoi se në vendin e saj mund të ishte një person tjetër më i aftë. (lexo ketu)

Ndërkohë nuk ka vonuar shumë dhe një reagim ka ardhur nga ana e Alesias. Kjo e fundit ka postuar një video teksa drejton makinën, duke dëgjuar këngën e Samanta Karavellës :”Ti se din se” që teksti i këngës vazhdon në sfond “Ti do me kon si unë ama veten nuk e jep…” dhe sipër saj shkruan: “Kush je ti?”

kush.png

Article Logic
Execution time: 0.013544082641602