INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli BOTËROR kopjon Capital T-në, reagon reperi SHQIPTAR: Të paktën na bëj TAGG…[FOTO]

Ylli BOTËROR kopjon Capital T-në, reagon reperi SHQIPTAR: Të paktën na bëj TAGG…[FOTO]

Publikuar më: 16:07 26-10-2019

Para një muaji Capital T mbajti një koncert në Tiranë, koncert i cili do të mbetet gjatë në memorien e publikut shqiptar. Madje shumë prej tyre janë penduar që nuk morën pjesë edhe pse dyshojmë që kishte bileta që s’ishin shitur.

E siç duket buja e këtij koncerti ka shkuar deri në Amerikë, pasi reperi me famë botëtore Tyga e ka kopjuar reperin shqiptar.

Skenografia koncertin e fundit të TYGA në Australi përfshin një T të madhe dhe dy geisha anësore. Të njëjtin koncept kishte para 1 muaji e gjysëm reperi shqiptar Capital T për “Time Capsule” C anësore, T në mes dhe C prapë.

“Na bej tag te pakten. Eshtë ok të inspirohesh” shkruan Capital T në instastory teksa ka parë ngjashmërinë e madhe të dy koncerteve.

connec.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032129287719727
    array(1) { ["section"]=> string(89) "ylli-boteror-kopjon-capital-t-ne-reagon-reperi-shqiptar-te-pakten-na-bej-tagg-foto-102892" }