INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli turk i serialit 'Çukur' do bëhet baba për herë të parë [FOTO]

Ylli turk i serialit 'Çukur' do bëhet baba për herë të parë [FOTO]

Publikuar më: 21:26 18-02-2020

Aktori turk Erkan Kolçak Kostendil i cili njihet nga roli i Vartolut në serialin “Çukur” do të bëhet baba për herë të parë në jetën reale.

Bashkëshortja e tij, Cansu Tosun është shtatzënë dhe mediat turke kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Çifti do të bëhen me një vajzë. Cansu është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe çifti po pret me plot emocion për ardhjen në jetë të vajzës. Ata kanë menduar edhe emrin dhe dëshirojnë ta quajnë vogëlushen Mersel. Bashkëshortja e Vartolut është gjithashtu aktore.

Çifti janë bashkë prej vitesh dhe lidhjen e tyre e kurorëzuan në martesë dy vite më parë.

D68471B3-86B9-4C35-8F42-1D86F68318D4-300x169.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039870738983154
array(1) { ["section"]=> string(69) "ylli-turk-i-serialit-cukur-do-behet-baba-per-here-te-pare-foto-104238" }