INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
30 vite diferencë, nënë dhe bijë si dy pika uji në reklamën e Versace-s [FOTO]

30 vite diferencë, nënë dhe bijë si dy pika uji në reklamën e Versace-s [FOTO]

Publikuar më: 17:06 11-01-2018

Ajo njihet si vajza e modeles së njohur por po përflitet shumë edhe për ngjashmërinë e frikshme që ka me të ëmën.

Kaira Gerber, vazja e Cindy Crawford  po bëhet një emër i njohur në fushën e modës. Nënë dhe bijë kanë pozuar së fundmi për fushtën e re që nderon Gianni Versacen dhe që duket sikur kanë bashkuar në një të shkuarën me të tashmen.

4002bcc02801d3ca25e88f3b39ff00fc.jpg

 

"Kjo fushatë përfaqëson bashkimin e së shkuarës me të tashmen. Duhet të dish kush je dhe nga vjen, për të ndërtuar të ardhmen", ka thënë Donatella Versace.

2d89c794fab294cc6f42d12f8d0e37a4.jpg

761aad2fcd33fcd6dc3726f311300ff9.jpg


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00136399269104
    array(1) { ["section"]=> string(81) "30-vite-diference-nene-dhe-bije-si-dy-pika-uji-ne-reklamen-e-versace-s-foto-47271" }