INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
A do të jetë kjo këngë e re e Maluma hiti i rradhës latin? [VIDEO]

A do të jetë kjo këngë e re e Maluma hiti i rradhës latin? [VIDEO]

Publikuar më: 19:56 03-11-2017

Këngëta latine janë kthyer në meloditë më të pëlqyera në botë e si rrjedhojë ndër më të klikuarat. E ndër këngëtarët latinë më IN të momentit i cili është në kulmin e karrierës së tij, mund të përmendim, kolumbianin Maluma.
Ai po bën namin me këngët e tij si dhe me bashkëpunimet ku me 3 këngë si “Chantaje”, “Felices los 4”, “Vente Pa’ Ca” dhe “El Perdedor” ka marrë mbi 1 bilion klikime. Kohët e fundit ai ka qenë në një tur muzikor në të gjithë botën dhe me sa kemi parë në Instagramin e tij, ccdo koncert ka qenë i mrekullueshëm. Mirëpo ditën e djeshme Maluma ka publikuar një këngë tipike e stilit të tij dhe mban titullin “Corazon” e vjen në bashkëpunim me Nego do Borel.
Duke parë komentet e shumta pozitive dhe faktin që vetëm në ditën e parë nga publikimi klasifikohet në vendin e 19-të në këngët trend në YouTube, me siguri do jetë suksesi i rradhës i Malumës.
Shijojeni:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00091719627380371
    array(1) { ["section"]=> string(69) "a-do-te-jete-kjo-kenge-e-re-e-maluma-hiti-i-rradhes-latin-video-40904" }