INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alesia Bami thumbon Luana Vjollcën? Poston FOTO me bikini dhe bën ‘DISS’-in: Ti kurrë nuk mund të më arrish mua

Alesia Bami thumbon Luana Vjollcën? Poston FOTO me bikini dhe bën ‘DISS’-in: Ti kurrë nuk mund të më arrish mua

Publikuar më: 22:30 02-04-2018

Fundjavën e kaluar moderatorja Luana Vjollca ‘shpalli’ një sfidë të hapur në rrjetin social, Instagram. E veshur me një futan të bardhë, ajo ‘rrëmbeu’ zemrat e ndjekësve por me mbishkrimin hapi shumë diskutime në median online.

“Nëse do të bësh garë vetëm më thuaj. Unë jam tashmë fituese”, shkruante Vjollca në postimin e bërë, shkruan intv.al.

lui1.jpg

Por si duket doli një ‘guximtare’ dhe bëhet fjalë për velinë dhe modelen e njohur, Alesia Bami. Ajo ka publikuar nje foto me bikini dhe vlen te thuhet se duket shume seksi.

“Ti kurrë nuk mund të më arrish mua”, ka si mbishkrim Bami duke thumbuar kështu shumë persona dhe duket si një “thumb” drejtuar Luanës por nuk ka një person konkret të cilit i drejtohet./intv.al/

ale.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029730796813965
    array(1) { ["section"]=> string(113) "alesia-bami-thumbon-luana-vjollcen-poston-foto-me-bikini-dhe-ben-diss-in-ti-kurre-nuk-mund-te-me-arrish-mua-54372" }