INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apple ul çmimet si kurrë më parë. iPhone XR 300$ skonto

Apple ul çmimet si kurrë më parë. iPhone XR 300$ skonto

Publikuar më: 12:24 06-12-2018
Pas raportimeve të ndërprerjeve të prodhimit dhe shitjeve të iPhone 2018, Apple ka nisur një promovim të ri në faqen e saj të internetit duke thënë se iPhone XR është në dispozicion nga $ 449, në vend të çmimit të tij aktual prej $ 749.
Instagram Banner
Ky është hapi më i fundit në përpjekjet e Apple për të nxitur shitjet e iPhone dhe vjen një javë pasi filloi një marrëveshje promovuese tregtare, e cila ofron deri në 100 dollarë më shumë në kredi për konsumatorët që blejnë një iPhone XS ose iPhone XR. Këto promovime të parregullta për iPhone 2018 ndjekin Apple kohët e fundit për t'u fokusuar në rritjen e shitjeve të iPhone-ve më të rinj.Mënyra e re e vendosjes së iPhone XR si një pajisje 449 $ u shfaq në faqen e internetit të Apple të dielën. ©insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071420669555664
    array(1) { ["section"]=> string(59) "apple-ul-cmimet-si-kurre-me-pare-iphone-xr-300-skonto-80832" }