INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ata u ribashkuan dhe dukeshin kaq të lumtur, por ja pse Justin nuk ndryshon [FOTO]

Ata u ribashkuan dhe dukeshin kaq të lumtur, por ja pse Justin nuk ndryshon [FOTO]

Publikuar më: 10:50 22-12-2017

Selena Gomez dhe Justin Bieber u ribashkuan pas shumë vitesh ndarjeje dhe kjo i gëzoi pa masë edhe fansat e çiftit.

Megjithatë sikur nuk është e shkruar që ata të përjetojnë një lidhje të qetë sepse që tani kanë nisur problemet mes tyre.  Nuk bëhet fjalë vetëm për vendimin e marrë nga familja e këngëtares për të mos e pranuar kurrë Justin si të dashurin e vajzës së tyre. Këtë herë janë ish-et e Bieber që po hapin probleme. Shkak i kësaj here është ish-i  i tij, Hailey Baldwin e cila ka komunikuar me Justin dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak Selenas. Megjithëse Justin i ka premtuar se do t’i sqarojë gjërat mes tij dhe ish të dashurave, ai dhe Selena kanë nisur terapinë në çift duke shpresuar ta kalojnë këtë situatë të vështirë. 

b48f52ee04d79496c856e1c7082f1f4c.jpg

lenas-2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0041041374206543
    array(1) { ["section"]=> string(85) "ata-u-ribashkuan-dhe-dukeshin-kaq-te-lumtur-por-ja-pse-justin-nuk-ndryshon-foto-45598" }