INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bashkëpunim i ri me Bes Kallakun? Ermal Fejzullahu prezanton...[FOTO]

Bashkëpunim i ri me Bes Kallakun? Ermal Fejzullahu prezanton...[FOTO]

Publikuar më: 07:52 06-06-2018

Me shumë gjasa verës së nxehtë do t'i bashkohet edhe një këngë e re e cila do të mbajë firmën e dy artistëve shumë të dashur për publikun.

Ka qenë këngëtari Ermal Fejzullahu i cili me një foto të postuar në Instagram ka paralajmëruar klipin e ri që do të sjellë dyshja.

“Daja” do të jetë titulli i këngës që Besi dhe Ermali do të sjellin për publik. Le të shpresojmë që djemtë të godasin në shenjë...

dtrh_w45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024509429931641
    array(1) { ["section"]=> string(70) "bashkepunim-i-ri-me-bes-kallakun-erman-fejzullahu-prezanton-foto-60811" }