INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha do të performojë në American Music Awards ? Shikoni se çfarë thotë bukuroshja shqiptare…[FOTO]

Bebe Rexha do të performojë në American Music Awards ? Shikoni se çfarë thotë bukuroshja shqiptare…[FOTO]

Publikuar më: 13:42 14-11-2017

Fansave së fundmi mesa duket u ka lindur pyetja po Bebe a do të jetë pjesëmarrëse në American Awards Music ?

Sipas asaj që ka pohuar, Bebe pritet që të jetë një nga performueset në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards.

Ajo ka lajmëruar për publikun se do të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be”, i cili u lansua kohë më parë.

Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se do të performojë këtë të diel bashkë me këtë grup dhe se versionin e performancës do ta lansojë për shkarkim për të gjithë adhuruesit e saj.

Bebe Rexha, bukuroshja shqiptare konsiderohet një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore.

dg_jwy_46.PNG

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012240409851074
    array(1) { ["section"]=> string(107) "bebe-rexha-do-te-performoje-ne-american-music-awards-shikoni-se-cfare-thote-bukuroshja-shqiptare-foto-41905" }