INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Beyonce më shtyu ta bëj', këngëtarja e famshme shqiptare publikon VIDEON e pazakontë

'Beyonce më shtyu ta bëj', këngëtarja e famshme shqiptare publikon VIDEON e pazakontë

Publikuar më: 12:37 09-10-2019

Artistja e njohur, Linda Halimi pak javë më parë u kthye në Shqipëri, për të qenë pjesëmarrëse në festivalin e “Kënga Magjike”. Ajo do konkurojë me këngën e titulluar “Want my love” e cila u prit shumë mirë nga publiku, i cili mesa duket e kishte ndjerë mungesëne e Lindës në skenë.

Pas performancës, Linda ju kthye sërish zakonit të vjetër dhe filloi të merrej përsëri me aktivitet fizik. Së fundmi ajo postoi një video në ‘Instagram’ ku shfaqet duke realizuar ushtrimet dhe në fund i harron ato dhe fillon të kërcejë twerk.

Mesa duket këtë veprim e ka bërë duke dëgjuar këngët e Beyonces. “Beyonce më shtyu ta bëj”, shkruan ajo bashkangjitur videos. Linda prej vitesh i ështe dedikuar palestrës bashkë me bashkëshortin e saj e siç duket nuk e paska harruar rutinën e vjetër.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076789855957031
    array(1) { ["section"]=> string(89) "beyonce-me-shtyu-ta-bej-kengetarja-e-famshme-shqiptare-publikon-videon-e-pazakonte-102669" }