INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona Qereti ‘’tërbon’’ shqiptarët! Kthehet më provokuese se kurrë [FOTO]

Bleona Qereti ‘’tërbon’’ shqiptarët! Kthehet më provokuese se kurrë [FOTO]

Publikuar më: 21:08 14-11-2017

Këto ditë ajo ka qenë kryetemë në median online pasi publikoi momentin kur bëri ngrirjen e vezëve, u keqkuptua nga shumë shqiptarë edhe shumë të tjerë e përkrahen. Por këngëtarja Bleona Qereti më në fund iu kthehet intervistave në Shqipëri dhe së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Qe tani po perflitet shume per keto imazhe, me nje fustan te shkurter Bleona duket shumë provokuese por duhet thenë edhe shumë bukur pasi asaj i rri mirë çdo veshje. Tani vlen të shihet sesi do të jetë konkurrenca mes Luanës dhe Mamaqit pasi ky i fundit mesa duket është një hap para këtë herë./intv.al/

58832-640-0-5a0b242c758e9.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010411739349365
    array(1) { ["section"]=> string(73) "bleona-qereti-terbon-shqiptaret-kthehet-me-provokuese-se-kurre-foto-41951" }