INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çanta e rrumbullakët trendi më i ri [FOTO]

Çanta e rrumbullakët trendi më i ri [FOTO]

Publikuar më: 14:50 13-11-2017

Çantat janë një aksesorë tepër i rëndësishëm për të kompletuar pamjen e një femre.

Ashtu si çdo aksesorë tjetër apo veshje ato asnjëherë nuk janë të mjaftueshme, pasi ato për çdo event apo kohë ndryshojnë.

Tashmë modelet më të fundit janë publike dhe ajo çka tërheq vëmendjen është se janë rikthyer çantat e rrumbullakëta, shkruan intv.al.

Ja disa model të tyre dhe se si mund ti kombinosh.

700608ebdf22fa84bd9968b788a168dc.jpg

 

db54c4d19dc1bf1080ca74fa9bb1411e.jpg

0d126a068e1e3045ba00732760e1d23e.jpg

rugtxw-l-610x610-bag-tumblr-handbag-greenbag-roundbag-suitcase-mididress-floral-floraldress-bluedress-dress-highheels.jpg

c9889b8dc0897b35a96a228996ac141f.jpg

 

74b774fcaf02f79384bb8d63da4891e2.jpg

gettyimages-855196972-master-1506631296.jpg

gettyimages-855223310-master-1506631294.jpg

gettyimages-856377462-master-1506973391.jpg

gettyimages-857631810-master-1507122554.jpg

gettyimages-857029462-master-1507122550.jpg

marchesa_1.jpg

hbz-fw2017-trends-handbags-structured-bags-dvf-courtesy.jpg

a2c4c555-98e1-4d97-a187-498a53124d8e---0.jpg

936a21bf-7de8-4a54-8da6-d1b60f40b59f---0.jpg

fafcfcc2-c748-4482-9175-ee6fac1e7ebb---0.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011799335479736
    array(1) { ["section"]=> string(46) "canta-e-rrumbullaket-trendi-me-i-ri-foto-41794" }