INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë është më keq në një lidhje se vetë tradhëtia?

Çfarë është më keq në një lidhje se vetë tradhëtia?

Publikuar më: 15:43 11-08-2017

Tradhëtia padyshim që është një mënyrë e shpejtë për të vënë në rrezik një lidhje sentimentale, por duhet thënë se ka disa gjëra të tjera, që mund të jenë edhe më të fuqishme se ajo. Mesa duket, disa prej gjërave që çojnë drejt ndarjes, nisin pa u vënë re dhe kjo i bën edhe më të rrezikshme.

1. Të gënjesh dhe t’i fshehësh gjëra partnerit

2. Të mos shprehësh ndjenjat e tua të afeksionit

3. Të ruash inatin në heshtje

4. Mungesa e komunikimit

5. Të jesh kokëfortë për qëndrimet e tua dhe të mos ndryshosh kurrë pozicion

6. Të zihesh vazhdimisht për gjëra të zakonshme të përditshmërisë tuaj

7. Të përulësh partnerin

8. Të qëndrosh në një lidhje sepse të leverdis

9. Manipulimi

10. Xhelozia e çmendur

11. Të shtiresh si dikush që nuk je në fillim të lidhjes

12. Të qëndroni së bashku sepse keni krijuar varësi nga njëri-tjetri

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003136157989502
    array(1) { ["section"]=> string(56) "cfare-eshte-me-keq-ne-nje-lidhje-se-vete-tradhetia-34423" }