INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh? Pse Justin Bieber nuk e ndjek në Instagram të fejuarën e tij Hailey, ndërkohë ajo po [FOTO]

Çfarë po ndodh? Pse Justin Bieber nuk e ndjek në Instagram të fejuarën e tij Hailey, ndërkohë ajo po [FOTO]

Publikuar më: 15:58 11-07-2018

Justin Bieber dhe Hailey Baldëin tashmë janë të fejuar me njëri-tjetrin dhe të dy e kanë konfirmuar në rrjetet e tyre sociale. Justin ka ëbrë edhe një deklaratë shumë të ndjerë dhe plot dashuri për Hailey. Madje sot është përfolur që ata të dy edhe do të organizojnë një dasëm të vogël.

Por ne kemi vënë re diçka dhe nuk po e kuptojmë pse….

Justin Bieber nuk e ndjek në Instagram të fejuarën e tij, ndërkohë që ajo e ndjek.

Natyrisht që na lind pyetja ‘pse vallë nuk e ndjek ai në Instagram?’

9404060a-4f4b-4846-9114-63eb427df956.jpg

ecdac8dd-646b-4aed-a25f-e04c7ea3f34a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007328987121582
    array(1) { ["section"]=> string(105) "cfare-po-ndodh-justin-bieber-nuk-e-ndjek-ne-instagram-te-fejuaren-e-tij-hailey-nderkohe-ajo-po-foto-64684" }