INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ciao, ciao Rita Ora!' Kjo është shqiptarja më e ndjekur në INSTAGRAM. Mos e besoni po deshët! [FOTO]

'Ciao, ciao Rita Ora!' Kjo është shqiptarja më e ndjekur në INSTAGRAM. Mos e besoni po deshët! [FOTO]

Publikuar më: 16:01 03-07-2018

Ky po që është një sukses i madh...

Të mposhtësh Rita Orën në rrjete sociale vërtet që është sfide e madhe dhe këtë gjë ka bërë shqiptarja e famshme, Dua Lipa. Mos e besoni po deshet, por Dua Lipa tashmë është shqiptarja më e famshme shqiptare në Instagram. Ndjekësit e Dua-s po rriten shumë shpejt dhe tani ajo ka mbi 100 mijë 'followers' më shumë se ORA.

Epo Ritës me siguri i vjen shumë inat për këtë fakt, por "ngushëllohet" me fjalinë që i rri besnike: "Jam shqiptarja nga Kosova, e parë që u njoha ndërkombëtarisht!" Epo Rita na vjen keq, por kurorën sapo e rrëmbeu Dua Lipa!/intv.al/

via GIPHY

reet.png

duaaa.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074481964111328
    array(1) { ["section"]=> string(99) "ciao-ciao-rita-ora-kjo-eshte-shqiptarja-me-e-ndjekur-ne-instagram-mos-e-besoni-po-deshet-foto-63645" }