INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Daily Mail: Viti 2018, si e nisin mes luksit Rich Kids of Albania [FOTO]

Daily Mail: Viti 2018, si e nisin mes luksit Rich Kids of Albania [FOTO]

Publikuar më: 16:37 12-01-2018

Shumë prej nesh ndiejnë shtrëngimet ekonomike gjatë muajit të Janarit, por kjo nuk ndodh me të pasurit e rinj shqiptarë, Rich Kida of Albania vijojnë të tregojnë jetën e tyre luksoze që në nisje të 2018” kështu e hap shkrimin prestigjiozja britanike Daily Mail duke publikuar edhe foto esktravagante të shqiptarëve.

Të mbuluar me para ata luajnë, me kafshë, me makina luksoze duket se 2018 erdhi mbarë për ta.

Sic dhe shohim nga fotot aspak kafshë të thjeshta por tigër për foto. Ora të shtrenjat, makina, pije një jetë ‘modeste e tyre’.

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00080585479736328
    array(1) { ["section"]=> string(74) "daily-mail-viti-2018-si-e-nisin-mes-luksit-rich-kids-of-albania-foto-47368" }