INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dështon restoranti që e frekuentonin vetëm klientë të zhveshur[FOTO]

Dështon restoranti që e frekuentonin vetëm klientë të zhveshur[FOTO]

Publikuar më: 17:06 08-01-2019

Një restorant krejt i veçantë u hap 15 muaj më parë për shkak se klientët duhet të ishin nudo. Restoranti i parë në Paris që pranonte vetëm njerëz të zhveshur është detyruar të mbyllet për shkak se nuk kishte klientë të mjaftueshëm. Pronarët e restorantit të quajtur “O’naturel”, Mike dhe Stephane Saasa, kanë njoftuar se restoranti do të mbyllet në mënyrë të përhershme në muajin shkurt.

Pronarët e restorantit që ishte hapur në nëntor të vitit 2017 thanë se do t’i kujtojnë vetëm çastet e mira kur kanë takuar njerëz të bukur dhe klientë që kanë qenë të kënaqur me përjetimin e momenteve të ndryshme nga ato të zakonshmet.
Ata kishin vendosur ta hapin një restorant të tillë, pavarësisht që vetë nuk ishin nudistë. Pronarët thanë se e kishin vlerësuar këtë si mundësi të mirë për biznes në një vend që është mjaft i pëlqyer nga nudistët. Në kohën kur ishte hapur restoranti, njëra pronare kishte thënë se plazhet dhe qendrat e pushimit paraqesin mundësi që njerëzit të jenë nudistë vetëm gjatë verës, ndërsa restoranti i saj ua ofronte një gjë të tillë gjatë tërë vitit.
Klientët i linin rrobat dhe telefonat e tyre në dhomën e gardërobës, kurse grave u mundësohej edhe mbajtja e takave. Dekori brenda restorantit ishte i thjeshtë, ndërsa në menu ofroheshin lloje të ndryshme ushqimesh të kuzhinës franceze, shkruan “Daily Mail".

buuuu.jpg

graaaa.jpg

buuuuu.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098178386688232
    array(1) { ["section"]=> string(73) "deshton-restoranti-qe-e-frekuentonin-vetem-kliente-te-zhveshur-foto-83806" }