INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Diçka nuk po shkon me rrjetet sociale, pas Whatsapp shfaq probleme dhe Instagrami [VIDEO]

Diçka nuk po shkon me rrjetet sociale, pas Whatsapp shfaq probleme dhe Instagrami [VIDEO]

Publikuar më: 18:16 10-11-2017

Diçka nuk po shkon me rrjetet sociale, kanë kaluar veç disa javë nga bllokimi i Whatsapp kur të njëjtin problem ka hasur dhe Instagrami.

Në orët e kaluara qindra përdorues kanë raportuar se e kanë hasur vështirësi në përdorimin e këtij rrjeti social.

Rreth 50% e përdoruesve kanë pasur problem në postimin e fotove të reja, 16 % e tyre kanë deklaruar se nuk i bënin dot Log In llogarisë ndërsa 21% të tjerë që kryefaqja nuk merrte refresh.

Ky problem ka prekur kryesisht Evropën perëndimore, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe disa rajone të Indisë.

Ende nuk ka një dalje publike nga kompania Instagram për të shpjeguar se cilat ishin shkaqet e këtij problemi.

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00066494941711426
    array(1) { ["section"]=> string(92) "dicka-nuk-po-shkon-me-rrjetet-sociale-pas-whatsapp-shfaq-probleme-dhe-instagrami-video-41572" }