INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dj shqiptar e thotë live: Ja sa paguhet një Dj në zonën e bllokut në Tiranë [VIDEO]

Dj shqiptar e thotë live: Ja sa paguhet një Dj në zonën e bllokut në Tiranë [VIDEO]

Publikuar më: 17:51 11-07-2018

Sot në emisionin IN Traffic, IN Radio 105.7 me moderatore Anisa Bega ishte i ftuar Dj Teelco, i njohur për performancat e tij në clube të ndryshme në Tiranë dhe jashtë saj. Ai foli për produksionet e tij, pra këngët e shumta që ka bërë, por edhe për setin muzikor që përgatit 1 herë në muaj për një radio online argjentinase, ku luajnë edhe Dj të tjerër të njohur ndërkombtarisht.

nsa.jpg

 

Gjatë intervistës, një ndër pyetjet ishte në lidhje me pagesat që marrin Dj në zonën e bllokut. Ai tha se pronarët e tij italianë e vlerësojnë shumë dhe është i kënaqur me punën e tij. Nëse nuk do ishte resident diku, ai u shpreh se të punosh si Dj në zonën e bllokut, nuk do mjaftonte, pra duhet të bësh 2 punë. Po nuk krijove një emër është e vështirë të mbijetosh si Dj. Për më tepër shikoni video-n më poshtë:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024988651275635
    array(1) { ["section"]=> string(78) "dj-shqiptare-thote-live-ja-sa-paguhet-nje-dj-ne-zonen-e-bllokut-ne-tiran-64702" }