INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa na bën KRENARË! Shkëlqen në performancën në 'Champions League final' [VIDEO]

Dua Lipa na bën KRENARË! Shkëlqen në performancën në 'Champions League final' [VIDEO]

Publikuar më: 19:20 26-05-2018

#UCLfinal ‘gozhdon’ botën...

Dua Lipa sapo ka performuar në Champions League final në Kiev dhe na ka bërë të gjithëve të ndihemi krenarë me të. Ajo ka performuar disa nga HIT-et e saj më të medha, të cilat preferohen nga të gjithë dhe u kënduan bashkë me të edhe në stadium. Ky është një sukses i vërtetë për këngëtaren dhe pas saj vëmendjen e ka beteja e sotme mes Real Madridit dhe Liverpool-it. 

Por mos humbisni performancën e shqiptares së famshme në videon më poshtë./intv.al/

 

Dua Lipa na bën KRENARE! Shkelqën në performancën në Champions League final [VIDEO]

Dua Lipa sapo ka performuar në Kiev dhe na ka bërë të gjithëve të ndihemi krenarë me të. Ajo ka performuar disa nga HIT-et e saj më të medha, të cilat preferohen nga të gjithë dhe u kënduan bashkë me të edhe në stadium. Ky është një sukses i vërtetë për këngëtaren dhe pas saj vëmendjen e ka beteja e sotme mes Real Madridit dhe Liverpool-it.

Por mos humbisni performancën e shqiptares së famshme në videon më poshtë./intv.al/

 

Dua Lipa #dualipa #newrules #championsleague

A post shared by ilse ? (@ilse_criaturita) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037891864776611
    array(1) { ["section"]=> string(86) "dua-lipa-na-ben-krenare-shkelqen-ne-performancen-ne-champions-league-final-video-59722" }