INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E çuditshme! Para se të bëjë këto ndërhyrje estetike në fytyrë, këngëtarja shqiptare pyet fansat [FOTO]

E çuditshme! Para se të bëjë këto ndërhyrje estetike në fytyrë, këngëtarja shqiptare pyet fansat [FOTO]

Publikuar më: 14:01 16-04-2018

Ndërkohë që koleget e saj thejshtë i bëjnë këto ndërjhyrje duke na shfaqur më pas pamjen e re, kjo këngëtare parapëlqen që më parë të pyesë fansat.

Ajo ka publikuar një foto të fytyrës së saj në Instagram ku ka nxjerrë në pah hundën dhe buzët.

“A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen ??!”, ka shkruar Yllka Kuqi krah fotos duke kërkuar të marrë mendimin e ndjekësve.

Mes komenteve të fansave , më të shumtë ishin ata i sugjeronin të mos bënte asgjë.

tgrht.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068008899688721
    array(1) { ["section"]=> string(105) "e-cuditshme-para-se-te-beje-keto-nderhyrje-estetike-ne-fytyre-kengetarja-shqiptare-pyet-fansat-foto-55396" }