INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ka për Calvin Harris? Rita Ora e lodhur nga ish të dashurit, ndryshon numrin e telefonit

E ka për Calvin Harris? Rita Ora e lodhur nga ish të dashurit, ndryshon numrin e telefonit

Publikuar më: 17:44 21-01-2019

Viti i ri ka nisur me ndryshime për Rita Orën, këngëtaren me origjinë shqiptare, e cila duket se ka vendosur të ndryshojë numrin e saj të telefonit. Mediat rozë raportojnë se ky vendim i Ritës ka ardhur pasi ish-ët e saj si Calvin Harris, Rob Kardashian, James Arthur apo Tyrone Wood nuk i kanë mbyllur komunikimet me të dhe në periudha të ndryshme e kanë shqetësuar me mesazhe.

“E mora këtë vendim që më frikësoi menjëherë, por e bëra gjithsesi. Kam pasur të njëjtin numër telefoni për një kohë vërtet të gjatë dhe më në fund e ndryshova. Tani askush nuk mund të më dërgojë mesazh. Por ndjehem mirë me të vërtetë. Sikur kam bërë një pastrim të madh. Është e çuditshme, por e bëra”, ka thënë Rita Ora.

Në ditët e fundit të 2018-ën, në mediat rozë u fol se Rita po niste një lidhje të re me aktorin Andrew Garfield, por ka qenë vetë këngëtarja që e ka hedhur poshtë një gjë të tillë.

GettyImages-470534711-920x584.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087931156158447
    array(1) { ["section"]=> string(94) "e-ka-per-calvin-harris-rita-ora-e-lodhur-nga-ish-te-dashurit-ndryshon-numrin-e-telefonit-85062" }