INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kujt ja merrte mendja!!! Dua Lipa, nënshkroi kontratën e parë kur ishte 18 vjeçe. Ja çfarë pune ka bërë…[FOTO-VIDEO]

E kujt ja merrte mendja!!! Dua Lipa, nënshkroi kontratën e parë kur ishte 18 vjeçe. Ja çfarë pune ka bërë…[FOTO-VIDEO]

Publikuar më: 13:12 06-12-2018

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, është artistja më e suksesshme e momentit dhe kjo falë këngëve të saj që janë kthyer hit në mbarë botën.

Teksa po punonte në muzikë dhe ishte e vetme në Londër ndërkohë që familja i jetonte në Prishtinë, ajo po vazhdonte punën në një restorant si shërbyese.

 

Capture.JPG

xfgjhg.JPG

 

“E lash punën në të cilën punoja në Soho. Isha nikoqire mysafirësh në një restorant. Pasi e nënshkrova marrëveshjen, isha e lumtur sepse s’kisha nevojë të kthehesha më në atë vend”, ka thënë Dua në një intervistë në Maj të këtij viti.

Kësaj here ajo ka dhënë një intervistë edhe për revistën prestigjoze Vogue, ku ajo flet për karrierën e saj dhe të qenit feministe.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079388618469238
    array(1) { ["section"]=> string(117) "e-kujt-ja-merrte-mendja-dua-lipa-nenshkroi-kontraten-e-pare-kur-ishte-18-vjece-ja-cfare-pune-ka-bere-foto-video-80838" }