INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E mbani mend Ambrën e ‘Bg Brother’? Pas këtij ndryshimi, vështirë ta njihni [VIDEO]

E mbani mend Ambrën e ‘Bg Brother’? Pas këtij ndryshimi, vështirë ta njihni [VIDEO]

Publikuar më: 12:27 12-01-2018

Ambra Muji  është ish banorja  e edicionit të fudnit të ‘Big Brother’.

Ndër të tjera ajo u veçua edhe për paraqitjen dhe veçanërisht për flokët e saj kaçerrela biondë. Por si duket Ambrës i ishte mërzitur pamja ndaj edhe ka bërë një ndryshim vërtet drastik. Ish banorja nga Shkodra  i ka lyer flokët në ngjyrë rozë dhe këtë e treguar me anë të një videoje të postuar në Instagram. 

Lady in pink ? @trendy_sallon ❤️

A post shared by Official Page (@ambramuji) on

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010299682617188
    array(1) { ["section"]=> string(83) "e-mbani-mend-ambren-e-bg-brother-pas-ketij-ndryshimi-veshtire-ta-njihni-video-47342" }