INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E parapërcaktuar? Foto që po bën xhiron e rrjetit, ja kush e ka fituar EUROVISION-in! [FOTO]

E parapërcaktuar? Foto që po bën xhiron e rrjetit, ja kush e ka fituar EUROVISION-in! [FOTO]

Publikuar më: 21:59 12-05-2018

Si, ku, pse? Po kryqëzojmë gishtat kot? 

Sonte po mbahet nata finale e Eurovision Song Contest 2018 në Lisbonë të Portugalisë. 26 shtete konkurojnë me njëri-tjetrin për të fituar çmimin e madh si kënga më e mirë në Europë për vitin 2018 dhe prej ditësh kanë dalë sondazhe të ndryshme lidhur me fituesin e mundshëm. Pjesën më të madhe të sondazheve i ka dominuar Qipro me Eleni Foureiran, por një foto po bën xhiron e rrjetit në mediat ndërkombëtare ku thuhet se është përcaktuar fituesi.

Bëhet fjalë për Suedinë, ashtu siç është shkruar në Wikipedia në listën e fituesve të të gjitha kohërave. Por nuk ka vend për shqetësim sepse Wikipedia nuk është një burim zyrtar dhe mund të redaktohet nga çdokush.

Kështu që kryqëzoni gishtat sërish!

euroin.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071110725402832
    array(1) { ["section"]=> string(93) "e-parapercaktuar-foto-qe-po-ben-xhiron-e-rrjetit-ja-kush-e-ka-fituar-eurovision-in-foto-58168" }