INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E sapozgjuar, nudo në krevat: kështu thotë ‘mirëmëngjes’ këngëtarja shqiptare [FOTO]

E sapozgjuar, nudo në krevat: kështu thotë ‘mirëmëngjes’ këngëtarja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 10:57 14-06-2018

Temepraturat e larta janë një arsye apo justifikim, që femrat e njohura shqiptare t’i shpallin një sfidë njëra-tjetrës. Veshjet dhe paraqitjet provokuese nuk mungojnë jo vetëm në klipe. Disa prej tyre nuk i rezistojnë dot shkrepjes së një fotoje, kur sapo janë zgjuar nga gjumi në mëngjes dhe të mbuluara vetëm me çarçaf. Njëra prej tyre është edhe Fjolla Morina e cila pikërisht këtë imazh na shfaq në foton e postuar në Instastorie.

35089324_10214072234393200_7817924038839238656_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.019443988800049
    array(1) { ["section"]=> string(84) "e-sapozgjuar-nudo-ne-krevat-keshtu-thote-miremengjes-kengetarja-shqiptare-foto-61703" }