INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Elhaida tha se nuk e njihte, Dalina Buzi ia kthen kështu [FOTO/VIDEO]

Elhaida tha se nuk e njihte, Dalina Buzi ia kthen kështu [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 10:26 09-10-2017

Ka mjaftuar  që Elhaida Dani të deklaronte se nuk e njihte Dalina Buzin, gjatë programit “Një kat më lart” që transmetohet në IN Tv, në mënyrë që kjo e fundit  t’i kushtonte këtë  përgjigje.

Drejtuesja e Anabel dhe skenaristja e disa spektakleve, është vënë në dijeni të deklaratës gjatë një udhëtimi që po bënte me mamanë e saj.  “Sapo mbërritëm në Vienë dhe mami gjatë rrugës më informoi për një lajm që fliste për mua, në lidhje me një shkrim që kisha bërë unë për RTSH para 100 viteve. Elhaida Dani kishte shkruar se nuk më njihte”, shkruan Dalina. “Pastaj kjo nuk njeh Karl Langerfeldin, ça të më njohë mua aman? Kurse mami im e njeh shumë mirë Elhaidën”, vijon Buzi e cila më pas bën ironi me këngëtaren teksa i prezantohet nën imazhin e Silva Gunbardhit. 

dfgtrfyry.png

dyshi.png

treshiii.png

kater.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00079703330993652
    array(1) { ["section"]=> string(66) "elhaida-tha-se-nuk-e-njihte-dalina-buzi-ia-kthen-keshtu-foto-38423" }