INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca nuk ndalet së bëri TWERK, modeli portugez i lë këtë koment këngëtares [FOTO]

Enca nuk ndalet së bëri TWERK, modeli portugez i lë këtë koment këngëtares [FOTO]

Publikuar më: 19:15 24-04-2018

Enca dhe Pierluigi Fracassi, model portugez kanë krijuar një shoqëri vërtet të mirë pas videoklipit “Dua”. Të dy u komentuan shumë pas skenave HOT në klip ku shumë menduan se mos kishte diçka mes dyshes, por këto supozime u hodhën poshtë nga këngëtarja shqiptare. 

Së fundmi, Enca ka postuar një video teksa bën ‘twerk’ dhe nuk ndalon edhe pse po e thërrasin. Në videon e postuar në Instagram, edhe Pierluigi ka diçka për t’i thënë yllit shqiptar. 

“Shkëlqenn”, shkruan Fracassi, ndërkohë Enca ia kthen “Ay ay ayy”./intv.al/

30776993-10211683644756066-164207530-n.jpg

 

E

nca nuk ndalet së bëri TWERK, modeli portugez i lë këtë koment këngëtares [FOTO]

Enca dhe Pierluigi Fracassi, model portugez kanë krijuar një shoqëri vërtet të mirë pas videoklipit “Dua”. Të dy u komentuan shumë pas skenave HOT në klip ku shumë menduan se mos kishte diçka mes dyshes, por këto supozime u hodhën poshtë nga këngëtarja shqiptare.

Së fundmi, Enca ka postuar një video teksa bën ‘twerk’ dhe nuk ndalon edhe pse po e thërrasin. Në videon e postuar në Instagram, edhe Pierluigi ka diçka për t’i thënë yllit shqiptar.

“Shkëlqenn”, shkruan Fracassi, ndërkohë Enca ia kthen “Ay ay ayy”./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013612031936646
    array(1) { ["section"]=> string(84) "enca-nuk-ndalet-se-beri-twerk-modeli-portugez-i-le-kete-koment-kengetares-foto-56265" }