INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca poston në rrjete sociale këngën me Noizyn, ndërsa reperi habit me veprimin e tij [FOTO]

Enca poston në rrjete sociale këngën me Noizyn, ndërsa reperi habit me veprimin e tij [FOTO]

Publikuar më: 16:32 11-03-2018

Të gjithë u gëzuan për lajmin që Enca postoi në rrjete sociale. Ylli shqiptar u tregoi të gjithëve se bashkëpunimi i saj me Noizyn sapo theu rekord për ta. Kenga “Bow Down” e dyshes ka arritur të ketë 100 milion klikime në YouTube. Enca është lumturuar për këtë fakt dhe ka publikuar këngën e sërish në rrjete sociale si Instagram, Facebook apo Twitter, ngado. Po Noizy?

Me siguri e ka marrë vesh që kënga e tyre ka shkuar mbi 100 milion klikime por u habitëm të gjithë teksa prisnim që edhe ai të bënte të njëjtën gjë, ai veproi ndryshe. Zinizin nuk e publikoi fare bashkëpunimin e tyre. Besojmë të paktën të kenë uruar njëri-tjetrin në mesazhe private për rekordin që arriti kënga, edhe pse shoqëria e tyre shihet të mos jetë rregulluar ende./intv.al/

aac270fd-957e-4359-8570-d11a02caeda9.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068700313568115
    array(1) { ["section"]=> string(95) "enca-poston-ne-rrjete-sociale-kengen-me-noizyn-ndersa-reperi-habit-me-veprimin-e-tij-foto-52589" }