INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet...[VIDEO]

Ermali dhe Ledri sjellin bashkëpunimin‘Fshatarja ime’, por pas këngës fshihet...[VIDEO]

Publikuar më: 16:27 10-03-2018

“Fshatarja ime’.

Ju tingëllon si e dëgjuar? Kjo këngë ka ardhur në versionin modern nga ledri Vula dhe Ermal Fejzullahu.

Ky version i ri i këngës së kënduar dikur nga Sabri fejzullahu, u pëlqye shumë nga fansat.

Edhe pse u premtua se kënga do kishte klip ajo doli vetëm në versionin audio por që ka filluar të pëlqehet.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093221664428711
    array(1) { ["section"]=> string(87) "ermali-dhe-ledri-sjellin-bashkepunimin-fshatarja-ime-por-pas-kenges-fshihet-video-52523" }