"Të veshur më keq në MTV Awards" e fitojnë... [FOTO]

May 08, 2017

Eventi MTV Awards është gjithashtu edhe një parakalim në tapetin e kuq ku të ftuarit rrezikojnë seriozisht me veshjet, për t’u dukur “të veshurat më keq”.


Në një ceremoni ku përveç muzikës, ajo që është shndërruar në një pjesë të rëndësishme, janë veshjet e të ftuarve në këtë event. Ndërkohë që pjesa më e madhe e të pranishme kanë shkëlqyer në tapetin e kuq, ka patur edhe nga ata personazhe publik të cilët janë cilësuar si të veshur më keq në këtë mbrëmje të rëndësishme të muzikës.
Treshja Farrah Abraham, Paris Jackson dhe Jourdan Dunn janë personazhet që kryesojnë listën. 

 

PicMonkey_Collage.jpg

kj.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll