Zgjedhje 2017

  Kendall Jenner vjen me një set fotografik mahnitës në Malibu [FOTO]

  May 15, 2017

  E stiluar me veshjet më romantike të verës!

  Cole Spouse i serialit Riverdale (ose një prej binjakëve të serialit Zac & Cody), nuk është vetëm një aktori i talentuar, por gjithashtu edhe një fotograf i vërtetë! Ai, së bashku me supermodelen Kendall Jenner, kanë realizuar një set fotografish në Malibu për revistën “Sunday Times”, që dhe vetë Miley-n e re do e bënin xheloze.

  sssa.jpg

  Kjo sepse veshjet janë tepër të përzgjedhura me një stil boho chic, mjaft verore dhe ndryshe nga çfarë jemi mësuar të imagjinojmë kur bëhët fjalë për Malibu, nuk janë plazhet, por kodrat dhe natyra e egër nën diellin përvëlues. Mjaft poetike!

  fs.jpg

  fdfd.jpg

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll