Njihuni me dy modelet më të reja që ka përzgjedhur Victoria’s Secret

Monday, 28 August 2017 13:26
Victoria’s Secret mbylli këtë javë audicionet për modelet e pasarelave në New York, dhe janë përzgjedhur dy vajza, të  cilat…

Një shfaqje horrori: Nicki Minaj kryeson listën e të veshurave më keq në MTV VMA 2017! [FOTO]

Monday, 28 August 2017 11:05
Përgjatë viteve, tapeti i kuq në MTV VMA u ka dhënë një mundësi vipave që të tërbohen dhe të shfaqin…

Kapelet më të bukura për femrat në plazh. Cila ju pëlqen më shumë? [FOTO]

Tuesday, 22 August 2017 13:09
Sipas ekspertëve edhe kapelet në stinën e verës kanë rëndësinë e tyre.

Dua Lipa bëhet imazhi i ri i Patrizia Pepe! Ja fotot super elegante [FOTO]

Thursday, 17 August 2017 12:05
Një imazh i veçantë për një përvjetor të veçantë.

Të veshurat më mirë në “Teen Choice Awards 2017” [FOTO]

Monday, 14 August 2017 13:18
Veshje të shndritshme, flokë neon, dizenjo që bien në sy… “Teen Choice Awards” ishte një shfaqje e vërtetë.

Java e modës në Kopenhagë: Pasarela "pushtohet" nga modelë nudo [FOTO]

Friday, 11 August 2017 17:46
Nëse merrni pjesë në një shfqaje mode, do ju falej totalisht nëse mendonit se do të shikonit meodelët teksa ekspozonin…

Femra, po mendoni çfarë modeli t’i bëni thonjtë e këmbës? Hidhini një sy! [FOTO]

Thursday, 10 August 2017 14:48
Femrat e vrasin mendjen, në stinën e verës edhe si t’i bëjnë thonjtë e këmbës.

Të gjitha kostumet që Riri ka veshur në "The Crop Over" [FOTO]

Thursday, 10 August 2017 13:08
"Festa e Kultivimit" është një festival vjetor i korrjes i mbajtur në Barbados tipike si një festë karnavalesh. Tradicionalisht fillon…

Zbulohet tematika e kostumeve për "Met Gala 2018", tepër kontroversale! [FOTO]

Thursday, 10 August 2017 12:42
Me të famshëm të ftuar të cilët janë të kuruar nga "koka tek këmbët", Met Gala është padyshim një nga…

Çdo kombinim përrallor që Lorde veshi tek "Perfect Places" [FOTO]

Friday, 04 August 2017 18:15
Ndërkohë që të gjithë po shijojnë klipin e ri të Lorde për këngën “Perfect Places’” shkëputur nga albumi i saj…

Saint Laurent i çon këpucët me takë në një tjetër nivel

Thursday, 03 August 2017 15:50
Dyfish të rrezikshme!Për sezonin e parë të Anthony Vaçarello si drejtues artistik i shtëpisë së famshme parisiene Yves Saint Laurent,…

Çfarë të vishni kur jeni vonë për në punë

Tuesday, 01 August 2017 16:10
Je zgjuar vonë në mëngjes, por kjo nuk do të thotë që t’i duhet të shkosh në punë në një…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll