Femra, këto janë disa nga modelet e fundit të thonjve për stinën e verës. Hidhini një sy! [FOTO]

Friday, 28 July 2017 12:23
Ekspertët që merren me modelet më të fundit të thonjve, kanë sugjeruar si t’i bëni ato në stinën e nxehtë…

Është 62 vjeç dhe ka mbi 150 mijë ndjekës në Instagram. Shkaku do t'ju habisë [FOTO]

Wednesday, 26 July 2017 17:27
Ç'do gjë që Sarah Jane Adams vesh, tregon një histori.

7 trendet më "hot" të rroba banjove që do ju tregojnë tepër seksi [FOTO]

Wednesday, 26 July 2017 12:05
Këto rroba banjo, me siguri do i bëjnë të gjithë të kthejnë kokën... I kemi parë edhe vjet në plazhe…

10 fakte interesante që nuk i dinit më parë rreth Chanel

Tuesday, 18 July 2017 13:54
Dihet tashmë që Chanel është një nga kompanitë më të njohura dhe të dashura të modës në botë.

Tashmë mund të arredoni shtëpinë me Gucci [FOTO]

Thursday, 13 July 2017 15:23
Edhe dhoma e ndenjes mund të vishet me krijimet e Alessandro Michele!

5 gjërat që nuk duhet të veshësh asnjëherë në një takim të parë

Monday, 10 July 2017 13:17
Një prej gjërave më interesante për të gjitha vajzat para se të kenë një takim është veshja.

Oh mos! Po kthehet sërish shtrati i shkurter [FOTO]

Friday, 07 July 2017 15:39
Na vjen keq ta pranojmë, por...

Shfaqja e modës më e çuditshme e vitit, kukulla gjigande sfilojnë në pasaralë [VIDEO]

Thursday, 06 July 2017 15:07
Nga vetë mendja gjeniale e Viktor & Rolf, sigursht.

Telekom dhe Lufthansa bashkëpunojnë për Fashion Fusion, ja çfarë duhet të dini

Thursday, 06 July 2017 14:14
Në përpjekje të vazhdueshme për të nxitur shkrirjen e teknologjisë me botën e modës, Deutsche Telekom hap edicionin e dytë…

Chanel ndërton edhe njëherë kullën Eifel për Couture vjeshtë/dimër 2017 [FOTO]

Tuesday, 04 July 2017 15:30
Shfaqje fantastike! Sot, Grand Palais në Paris, ishte stilisur enkas për Chanel dhe sfilatën më couture të Vjeshtë 2017. Tema…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll