Kylie e Kendall thuhet se kanë vjedhur modelin e sandaleve që kanë hedhur në treg, nga kjo firmë

Thursday, 23 February 2017 11:01
Çfaaaarë?! Kendall dhe Kylie kanë marrë meritat për një ide që nuk është e tyre?

Si me magji! Flokët tuaj mund të ndryshojnë ngjyrë sipas temperaturës [VIDEO]

Wednesday, 22 February 2017 14:06
 Ju kujtohet filmi “The Craft”, ku katër shtriga uleshin në formë rrethi dhe përdornin magjinë e tyre për të ndryshuar…

Kylie dhe Kendall Jenner me një linjë të re veshjesh dhe çmimet do jenë të përballueshme [FOTO]

Wednesday, 22 February 2017 11:00
Për të gjithë ju njerëz që doni të visheni si Kylie dhe Kendall Jenner, kemi lajme të mira!

Modelet e flokëve për meshkuj sipas formës së fytyrës [FOTO]

Tuesday, 21 February 2017 15:41
Është një fakt më së i njohur se prerja e flokëve që i shkon më shumë formës së fytyrës suaj…

Mësime nga pasarela: 7 modele flokësh për t’i provuar tani!

Monday, 20 February 2017 15:48
Nuk ka asgjë të keqe t’i mbash flokët të kapura topuz, por nuk mund të mos provoni këto modele të…

Për herë të parë Vogue e Parisit do ketë në kopertinë modele transgjinore [FOTO]

Monday, 20 February 2017 12:46
Një “femër fatale” që ndodhi të lindë mashkull.

Një sfidë grimi bashkë me Ronela Hajatin [FOTO]

Friday, 17 February 2017 16:39
Sara e sfidon për IN Style Ronelën, për të kuptuar sa e aftë është ajo të bëjë makeup-in e saj…

Gigi, Bella dhe Kendall sjellin sërish modën e viteve 90' [FOTO]

Friday, 17 February 2017 11:04
Kur një modele del në rrugë me të njëjtin model flokësh dhe makeup si nga pasarela do të thotë dy…

Leksione grimi nga pasarela, ja cilat janë trendet e momentit [FOTO]

Wednesday, 15 February 2017 14:43
Është përsëri ai moment i vitit, ku javët e modës po vënë në lëvizje të gjithë.

"Gabuam"! Një vit pasi e dëboi, Revista Playboy i rikthehet lakuriqësisë [FOTO]

Tuesday, 14 February 2017 10:41
Playboy nuk ia doli që të rezistojë gjatë pa iu rikthyer zakonit të vjetër.

Kylie Jenner dhe Madonna ndajnë të njëjtin pasion [FOTO]

Tuesday, 14 February 2017 10:34
Duket se vajzat shkojnë mirë...

Grammy Awards 2017: Yjet që shkëlqyen dhe ata që "ndotën" Tapetin e Kuq [FOTO]

Monday, 13 February 2017 15:31
Grammy Awards është një nga eventet më të rëndësishme për këngëtarët. Të gjithë presin që të jenë të nominuar dhe…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll