4 veshjet që duhet të zhdukni nga garderoba menjëherë

Monday, 04 January 2016 12:39
E vërteta është se këtë vit nuk ju duhen më shumë rroba, ju duhen thjesht ato më të mirat!

Një mike për kokë: Victoria Beckham stilon fustanin e nusërisë për Eva Longorian

Wednesday, 30 December 2015 12:17
Tashmë një stiliste e famshme, Victoria Beckham është në rrugën e duhur për të zgjeruar biznesin e saj duke dizenjuar…

Kur Moda imiton Artin, rezultati është i mahnitshëm

Tuesday, 29 December 2015 14:11
Marrëdhënia mes modës dhe artit është e pamohueshme.

3 mënyra të shpejta për të shkëlqyer këtë Vit të Ri

Monday, 28 December 2015 16:27
Çfarë do të veshësh për natën e Vitit të Ri?

Blu, ngjyra që do t'iu ngrohë këtë dimër

Sunday, 27 December 2015 15:32
Ngjyra blu është ajo çfarë të gjithë preferojnë të veshin këtë sezon. Kjo ngjyrë është shfaqur në tonalitete të ndryshme,…

Pallto me kuadrata? Është një "Must"

Sunday, 27 December 2015 15:13
Maxi apo mikro, në copa të leshta apo të holla, kuadratat janë një "Must" për këtë dimër.

Ja si të guxoni me ngjyrat metalike

Sunday, 27 December 2015 15:02
Ngjyrë, modë apo trend,  metalik i përket çdo stine. Të paktën këtë kemi vënë re në

Trendi i momentit? Një miksim i bukur!

Sunday, 27 December 2015 14:51
Ju kujtohet kur si fëmijë të prapë që ishim, grisnim bluzat ose pantallonat

Si të veshësh minifund pa u dukur “pjeshkë”

Thursday, 24 December 2015 16:08
  Sugjerim: Mos kini turp të nxirrni në pah këmbët tuaja! Nuk ka rëndësi nëse vishni geta apo jo, minifundi…

Këtë sezon mos kini frikë të vishni çizmet mbi gju!

Thursday, 24 December 2015 11:21
Në pamje të parë, çizmet e gjata mbi gju na kujtojnë vitet 80’ , kur Julia Roberts luante në filmin…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll