INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Fenomeni Tuna rikthehet ‘fuqishëm’ me këngë të re

Fenomeni Tuna rikthehet ‘fuqishëm’ me këngë të re

Publikuar më: 22:05 04-01-2018

Tuna është një ndër kengetaret me te dashura dhe pëlqyera në vend. Ajo ka kohë që i mungon publikut shqiptar dhe kjo pasi u bë nënë e një djaloshi shumë të bukur si Tian. Kënga e saj e fundit ishte “Duam” në paraqitjen e saj në “Kënga Magjike”. Burime për intv.al tregojnë se së shpejti këngëtarja do të “shpërthejë” me projektin e saj të fundit. Nje ndër bashkëpuntoret e saj flitet se do të jetë stilisti i njohur, Niko Komani. Dyshja u perfol se kishin ndërprerë marrëdhënien profesionale, por shumë surprizat vazhdojnë dhe së shpejti me siguri Tuna do flasë edhe vetë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001060962677002
    array(1) { ["section"]=> string(53) "fenomeni-tuna-rikthehet-fuqishem-me-kenge-te-re-46668" }