INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Festat po afrohen, ja çfarë DUHET të ketë me PATJETËR në garderobën tuaj këtë fundvit [FOTO]

Festat po afrohen, ja çfarë DUHET të ketë me PATJETËR në garderobën tuaj këtë fundvit [FOTO]

Publikuar më: 13:47 14-11-2018

Duket se bota e modës është rikthyer sërish në veshjet metalizato. E pse jo, femra me to duket shumë festive dhe e hijshme.

Nga markat e njohura si “Balmain”, “Tom Ford”, “Givenchy” apo “Roberto Cavalli”, te stili i rrugës dhe jo vetëm, ka shumë mënyra si ta vishni këtë trend pa ngjarë të ekzagjeruara.

Mund ta zgjidhni metalizaton te aksesorët apo te veshjet dhe ne ju garantojmë që kjo ngjyrë do të përmirësojë 100% pamjen tuaj, për më tepër do të shkëlqeni.

Me sezonin festiv që është në horizont, ka ardhur koha ta eksperimentoni këtë trend dhe këtu keni 5 mënyra sesi:

1.Zgjidh një çantë metalizato

1.jpg

 

2.Bluza festive me temina metalizato

2.jpg

 

3.Fundi i gjatë metalizato me temina ose pala

3.jpg

 

4.Këpucët që shkojnë me çdo veshje

4.jpg

 

5.Elegante me një fustan me rripa

5.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077049732208252
    array(1) { ["section"]=> string(94) "festat-po-afrohen-ja-cfare-nuk-duhet-te-kete-me-patjeter-ne-garderoben-tuaj-kete-fundvit-78675" }