INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FUN Snap - Olti Curri dhe rroga e tij e ‘çmendur’, Luana Vjollca ‘s’ka nevojë për ju’ se e uron vetë veten, Loredana Zefi dhe Mozzik [VIDEO]

FUN Snap - Olti Curri dhe rroga e tij e ‘çmendur’, Luana Vjollca ‘s’ka nevojë për ju’ se e uron vetë veten, Loredana Zefi dhe Mozzik [VIDEO]

Publikuar më: 22:28 20-06-2018

Snap FUN është një insert gallatë i përgatitur nga stafi i emisionit “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani dhe është I përjavshëm. Këtë herë u përfshinë në video këto personazhe VIP: Olti Curri, Luana Vjollca, Loredana Zefi dhe Mozzik.

Është një insert gallatë dhe mos e merrni shumë seriozisht, (sidomos Luanators-at, apo Olti-torsat etj, etj). Për të mos humbur kohë ju ftojmë të shihni videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029740333557129
    array(1) { ["section"]=> string(136) "fun-snap-olti-curri-dhe-rroga-e-tij-e-cmendur-luana-vjollca-s-ka-nevoje-per-ju-se-e-uron-vete-veten-loredana-zefi-dhe-mozzik-video-62388" }