INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gërshetat do të jenë IN edhe këtë verë. Ja Yjet e Hollywood-it që e kanë përqafuar këtë trend [FOTO]

Gërshetat do të jenë IN edhe këtë verë. Ja Yjet e Hollywood-it që e kanë përqafuar këtë trend [FOTO]

Publikuar më: 10:51 10-06-2018

Që kur Kim Kardashian bëri flokët gërshet, nuk mbeti vajzë anë e mbanë botës pa i bërë. Menjëherë ky model u kthye në trendin më të ri flokëve. Madje u konsiderua si revolucion në fushën e modës në vitin 2016. Nëse mendonit se ky trend nuk do të kthehej sërish, ne po ju tregojmë të kundërtën, pasi gërshetat do të jenë IN edhe këtë verë dhe është një ndër modelet më të përshtatshme për ditët e verës. Është një mënyrë shumë praktike dhe mbrojtëse ndaj të nxehtit që tani ua shkakton dielli, apo pjasteri dhe tharësja. Gërshetat sivjet nuk do të qëndrojnë vetëm në dy të vetme, por gësheta të vegjël do të dominojnë gjatë gjithë verës.

Nëse ju mungon frymëzimi, shikoni të gjitha yjet e Hollywood-it që e kanë përfaqur këtë model flokësh:

Khloe.jpg

Rita.jpg

Ciara.jpg

Beyonce.jpg

Hailey.jpg

Kim.jpg

 

celebs-rocking-braids-pics-121.jpg

celebs-rocking-braids-pics-111.jpg

main.jpg

Kylie.jpg

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086307525634766
    array(1) { ["section"]=> string(103) "gershetat-do-te-jene-in-edhe-kete-vere-ja-yjet-e-hollywood-it-qe-e-kane-perqafuar-kete-trend-foto-61245" }