INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Grupi muzikor shumë i dashur për ju, gati për t’u rikthyer [FOTO]

Grupi muzikor shumë i dashur për ju, gati për t’u rikthyer [FOTO]

Publikuar më: 16:51 14-11-2017

Ato janë një ndër grupet muzikore më të dashura për të rinjtë.

Shpërbërja e tyre i mërziti fansat por sot, pas kaq vitesh ‘Spice Girls’ kanë një lajm të mirë. Më në fund vajzat do të bëhen pjesë e një programi si dhe do t’i futen punës për të përgatitur albumin vitin e ardhshëm. Por pyetja që lind është: A do të jenë të gjitha vajzat? Ajo që diskutohej më shumë ishte Victoria për të cilën vështirë të mendohej se do të bashkohej sërish me grupin, për shkak të zënkave që ka patur me mikeshat e saj. Madje ishte kundërshtimi i saj, pengesa që grupi nuk është bashkuar ende. Por edhe Victoria i është bashkuar dëshirës së vajzave të cilat po punojnë me ish menaxherin Simon Fuller. jeni gati?

spice-girls-1_1.jpeg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001439094543457
    array(1) { ["section"]=> string(68) "grupi-muzikor-shume-i-dashur-per-ju-gati-per-t-u-rikthyer-foto-41929" }