INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
I morën apo jo 100 milion lekët e Big Brother? Danjeli e Fotinia marrin këtë vendim të rëndësishëm [FOTO]

I morën apo jo 100 milion lekët e Big Brother? Danjeli e Fotinia marrin këtë vendim të rëndësishëm [FOTO]

Publikuar më: 21:36 07-02-2018

Danjeli dhe Fotinia u bënë çift brenda shtëpisë së Big Brother, e lidhja e tyre sa vjen dhe u bë më e fortë brenda mureve të saj.
Çifti zgjodhi të kurorzonte dashurinë e tyre gjatë spektaklit live të BB, ku të ftuar ishin vetëm banorët në sytë e miliona shikuesve, por pa praninë e të afërmve të tyre.

Duket se kjo martesë i solli shumë fat çiftit të ri, duke i bërë ata fitues të 100 milion lekëve.

Por pasi dolën nga shtëpia, edhe pse ishte paralajmëruar një dasmë, ata e shtynë duke thënë se ende nuk i kishin marrë lekët dhe se dëshironin që të bënin një ceremoni madhështore, prandaj dhe kishin vendosur që të prisnin edhe pak Por duket se tashmë çifti i ka vënë të “gjitha në vijë” dhe përmes një lidhjeje live në Instagram kanë treguar se këtë verë ata do të bëjnë edhe ceremoninë e dytë martesore mes familjarëve dhe miqve të tyre.

fotiniaaa.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030250549316406
    array(1) { ["section"]=> string(108) "i-moren-apo-jo-100-milion-leket-e-big-brother-danjeli-e-fotinia-marrin-kete-vendim-te-rendesishem-foto-49696" }