Çahet akulli, mbytet 12-vjeçari

Jan 11, 2017

Një lojë mbi akullin e liqenit te Kasharit në Mzez, ka perfunduar në tragjedi.

Një djale 12 vjeç ka humbur jetën teksa po luante mbi liqen me motren e tij 15 vjeçe.

Akulli është thyer dhe të dy femijët kanë perfunduar në ujin e ftohte, ku ka humbur dhe jetën 12-vjeçari ndërsa motra e tij ka mundur të shpetojë.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur polumbarët për të nxjerr trupin e pa jetë të të miturit.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll