Një tjetër humbje jete nga i ftohti

Jan 12, 2017

Ka humbur jetën si pasojë e të ftohtit një i moshuar në Sarandë. Mësohet se 61 vjeçari me inicialet Zh.T është gjetur i pajetë në hyrje të banesë së tij. Nga nga veprimet e para hetimore, në trupin e viktimës nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera, dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë nga i ftohti.
 
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të vdekjes.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll