Zgjedhje 2017

  Asfiksohen nga qymyri, vdes 55- vjeçari në gjendje të rënd babai i tij

  Jan 12, 2017

  Një gjarje e rëndë është regjistruar edhe në në Gjirokastër, ku një 55 vjeçar ka gjetur vdekjen dhe babi i tij ndodhet në gjëndje të rëndë për shkak të asfiksisë.

  Dyshohet se shkaku mund të jetë asfiksimi nga gazi i qymyrit që përdorej për ngrohje.

  Burime zyrtare njoftojnë se rreth orës 09:40, në fshatin Kakoz, Njësia Administrative Lunxhëri, është gjetur i pajetë në banesë 55 – vjeçari me iniciale P.L.

  Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll