Zgjedhje 2017

  Shpërthen bombola e gazit në qendrën shëndetësore

  Jan 12, 2017

  Një bombel gazi ka shpërthyer në një qendër shëndëtsore në qytetin e Bilishtit.

  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:00, dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur një infermiere dhe 60  vjeçarja me inicile S.P, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

  Grupi hetimor i mbëerritur në vend ngjarje po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll