Lirohet deputeti Rakipi. Prokuroria: Do gjykohet në gjendje të lirë

Aug 12, 2017

Prokuroria ka liruar deputetin e PDIU-së Aqif Rakipi dhe ka vendosur ta gjykoj në gjendje të lirë.

Rakipi aksidentoi ditën e sotme një kalimtarë 54-vjeç i cili tentoi të kalonte  autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se Viktima quhet Seit Sorra, 54 vjeç.

VIJON...

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll