E rëndë! Treni shtyp për vdekje një burrë

Sep 13, 2017

Treni i linjës Tiranë - Durrës ka shtypur për vdekje në zonën e Sukthit, një burrë 52-vjeçar. Ai ka tentuar të kalojë mbi shina kur është goditur nga treni. Mësohet se ai ka humbur mënjëherë jetën si pasojë e përplasjes së fortë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e trenit, i cili po merret në pyetje për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll