Zgjedhjet ulën numrin e pushuesve, në qershor u anuluan turet

Tuesday, 18 July 2017 14:46
Shumë turesh turistësh kanë anuluar udhëtimet në Shqipëri. Shkak është bërë klima e pasigurisë që krijuan zgjedhjet e parlamentare të…

Përmbytet Stambolli, pamje të jashtëzakonshme nga Turqia [VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 13:09
Pamje të shumta të publikuara në rrjetet sociale dhe raportimet e mediave turke, por edhe botërore, tregojnë se Stambolli është…

Korrupsioni në arsim arrin kulmin. Ja faktet…[VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 15:10
Duhet të kalosh klasën jep para. Kjo është forma më klasike e korrupsionit në arsim. Por së fundmi metodat janë…

Kujdes! Ndërmarrjet do kontrollohen nga spiunët…[VIDEO]

Tuesday, 18 July 2017 14:47
Kujdes dikush do t'ju përgjojë në vendin e punës. Në të gjitha ndërmarrjet publike a private do të vendosen persona…

Procedurat për të përfituar falje të taksave

Tuesday, 18 July 2017 09:19
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka dhënë detaje lidhur me hapat që duhet të ndjekin bizneset për të bërë pagesën…

Krim në Itali, shqiptari ekzekutohet me tre plumba

Tuesday, 18 July 2017 09:17
Një shqiptarë është vrarë mëngjesin e sotëm në qytetin e Ternit Itali. Viktima është një 49-vjeçar i cili është qëlluar…

Indi, përmbytjet e rënda u marrin jetën 76 personave

Tuesday, 18 July 2017 09:02
Të paktën 76 persona kanë vdekur nga përmbytje të rënda të shkaktuara nga musonet në Indi, njoftuan sot autoritetet lokale.…

Astrit Patozi shpall Lëvizjen për Ringritjen e PD, ja deputetët që iu bashkuan takimit në Korçë

Monday, 17 July 2017 20:19
Deputeti i Partisë Demokratike dhe kritiku më i flaktë i Lulzim Bashës ka zhvilluar një takim me mbështetësit demokratë në…

Rama kërcënon live drejtorin e ALUIZNI-t në Berat: Jepi legalizimin gruas ose ikën nga zyra! [FOTO]

Monday, 17 July 2017 19:34
Dëgjesat publike të Partisë Socialiste kanë vijuar në qytetin e Beratit, ku kryeministri Rama ka dhuruar atë që mund të…

Situata e zjarreve vazhdon të jetë alarmante, shtohen 17 vatra në 24 orët e fundit

Monday, 17 July 2017 18:52
Situata vazhdon të jetë alarmante për sa i përket zjarreve në vendin tonë.

Tek mjekësia kriteret e pranimit më të favorshme dhe më shumë kuota[VIDEO]

Monday, 17 July 2017 15:26
Këtë vit të ri akademik për të gjjithë maturantët që synojnë të studiojnë në fakultetet e Universiteti Mjekësor ka një…

Braktisen universitetet nga të regjistruarit e vitit të parë[VIDEO]

Monday, 17 July 2017 15:07
Dështimet e skemës së maturës shtetërore dhe pranimeve në universitete pakkush e di që vazhduan gjatë gjithë vitit akademik. Në…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll